Mechatronici - elektrikáři / Provozní elektromechanici

FirmaPWO Czech Republic a.s.
ÚvazekHPP
Mzda29 000 Kč až 45 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

MECHATRONICI - ELEKTRIKÁŘI

NÁPLŇ PRÁCE: opravy strojů a zařízení, preventivní údržba strojů a zařízení.
POŽADUJEME: ÚSO, popř. vyučen v oboru elektro, znalost vyhlášky 50/78 Sb. § 6 - platné osvědčení, vítány jsou i zkušenosti v oblasti automatizace, zkušenosti s řídícími systémy
Siemens apod. výhodou.
NABÍZÍME: náborový bonus 50000 Kč, 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv. zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na stravování, nadstandardní příplatky za směnnost a za práci o víkendech, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, úhrada očkování proti sezónní chřipce, elektronická benefitní karta, kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance, roční odměna (bonus).
Práce je ve směnném nebo nepřetržitém provozu.
PRVNÍ KONTAKT:p. Pobořilová Lucie, tel. 735 766 048 8:00-15:00 nebo e-mailem na [email protected]
ov 4.4.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Palackého 1261, Valašské Meziříčí, 75701, Česko
mzda, plat (hrubý):29 000 Kč až 45 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:07. 04. 2025
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:PWO Czech Republic a.s., IČ: 25387146
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:05. 04. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Lucie Pobořilová
telefon:735 766 048
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma PWO Czech Republic u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 29 000 Kč až 45 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody, Podnikové stravování, Dovolená navíc, Zvláštní prémie, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Palackého 1261, Valašské Meziříčí, 75701, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 07. 04. 2025 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.